SKUP Olomouc futsal

Oficiální stránky futsalového oddílu
SKUP Olomouc futsal
skupolomoucfutsal.sklub.cz

Příští zápas

SKUP PO DEBAKLU MÍŘÍ DO ČTVRTFINÁLE POHÁRU SFČR

SKUP PO DEBAKLU MÍŘÍ DO ČTVRTFINÁLE POHÁRU SFČR

V dalším kole poháru SFČR jsme si poradili s divizním týmem Hradec Králové a jedeme dál!...

Ve včerejším utkání zajížděl náš klub do Hradce Králové, kde nás čekal divizní soupeř Flamengo. SKUP Olomouc přijela na toto utkání v téměř plné sestavě a již od začátku utkání to bylo na výkonu našich hráčů znát. Nebyly zde žádné nepřesnosti, míč chodil rychle z jedné strany na druhou a vycházely nám také taktické pokyny od našeho trenérského dua! Soupeř do utkání nevstoupil vůbec dobře a hned od začátku utkání vytvářel svému výborně chytajícímu brankáři problémy, které se s nimi vezli až do konce prvního poločasu, který naši futsalisté dokázali ovládnout v poměru 0:7! Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejným apetitem, jako do poločasu prvního a díky značnému nedůrazu a velkému množství času na míči se náš klub ocitl na stavu 0:12. V závěru utkání pak symbolicky vstřelil náš včerejší soupeř čestný gól. Za zmínku stojí výkon nováčků v týmu - Filip Havrda, který vstřelil hattrick a první trefu si připisuje také Martin Lapčík! Děkujeme za neustálou podporu a v nejbližší době Vás budeme informovat, koho nám přidělí los na ČTVRTFINÁLE POHÁRU SFČR! #jsmeskup

Diskuze

Tabulka

Poslední zápas

SKUP Olomouc
AC Gamaspol Jeseník
6:5 PP
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Město OLOMOUC Olomoucký kraj Česká unie sportu Lion sport Infos DILNA - Stylově v kůži SURMAT - Velkoobchod s hlinikovými materiály DROSPED - Mezináridní spediční společnost

Počet návštěv: 1195
Posledních 30 dnů: 29 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 0

© 2021 SKUP Olomouc futsal | Všechna práva vyhrazena | skupfutsal@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne