Vítejte na našich webových stránkách!

Jsme futsalový oddíl Sportovního klubu Univerizity Palackého v Olomouci, který již druhým rokem nastupuje ke svým utkáním v rámci  druhé nejvyšší futsalové ligy v České republice (2. liga – Východ). Naše ambice nejsou již od začátku malé, ihned v první sezóně se nám podařilo tuto soutěž VYHRÁT. Postoupili jsme do první futsalové ligy, jejichž všechny zápasy jsou přenášeny Českou televizí, či největšími sázkovými kancelářemi v České republice. Ovšem po zvážení všech okolností, jsme postup do nejvyšší futsalové ligy odmítli. Náš tým disponuje kvalitním zázemím v podobě univerzitní haly, podporou místní vysoké školy, dva z našich hráčů byli na MS  do 21 let a nejméně čtyři naši hráči mají prvoligové zkušenosti z Uherskohradišťské Bazooky CF. Další hráči poté působili v druhých nejvyšších soutěžích, či reprezentovali naši Olomouckou „alma mater“ na akademických a univerzitních hrách.
Našim cílem je snaha o kvalitní a profesionální reprezentaci futsalu v Olomouckém kraji. To však není jednoduché, a proto budeme v průběhu vytváření a působení našeho klubu spolupracovat s nejrůznějšími obory, které naše Univerzita nabízí. Chceme náš projekt povznést hned od začátku na vysokou úroveň a od toho se odvíjí naše propagace na internetu a sociálních sítích. Vytváříme silné sociální zabezpečení na Facebooku, Instagramu a webových stránkách. .
Pokud chcete vidět naše kluky, kteří hrdě nosí modrobílé dresy v akci, určitě nás nezapomeňte sledovat a budete u všech důležitých informací včas!

Těšíme se na Vás!

Tým SKUP Olomouc futsal