SKUP Olomouc futsal

Oficiální stránky futsalového oddílu
SKUP Olomouc futsal
skupolomoucfutsal.sklub.cz

Příští zápas

O klubu

Vítejte na našich webových stránkách!

Jsme futsalový oddíl Sportovního klubu Univerizity Palackého v Olomouci, který již druhým rokem nastupuje ke svým utkáním v rámci  druhé nejvyšší futsalové ligy v České republice (2. liga – Východ). Naše ambice nejsou již od začátku malé, ihned v první sezóně se nám podařilo tuto soutěž VYHRÁT. Postoupili jsme do první futsalové ligy, jejichž všechny zápasy jsou přenášeny Českou televizí, či největšími sázkovými kancelářemi v České republice. Ovšem po zvážení všech okolností, jsme postup do nejvyšší futsalové ligy odmítli. Náš tým disponuje kvalitním zázemím v podobě univerzitní haly, podporou místní vysoké školy, dva z našich hráčů byli na MS  do 21 let a nejméně čtyři naši hráči mají prvoligové zkušenosti z Uherskohradišťské Bazooky CF. Další hráči poté působili v druhých nejvyšších soutěžích, či reprezentovali naši Olomouckou „alma mater“ na akademických a univerzitních hrách.
Našim cílem je snaha o kvalitní a profesionální reprezentaci futsalu v Olomouckém kraji. To však není jednoduché, a proto budeme v průběhu vytváření a působení našeho klubu spolupracovat s nejrůznějšími obory, které naše Univerzita nabízí. Chceme náš projekt povznést hned od začátku na vysokou úroveň a od toho se odvíjí naše propagace na internetu a sociálních sítích. Vytváříme silné sociální zabezpečení na Facebooku, Instagramu a webových stránkách. . 
Pokud chcete vidět naše kluky, kteří hrdě nosí modrobílé dresy v akci, určitě nás nezapomeňte sledovat a budete u všech důležitých informací včas!

Těšíme se na Vás!

Tým SKUP Olomouc futsal

Tabulka

Poslední zápas

SKUP Olomouc
AC Gamaspol Jeseník
6:5 PP
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Město OLOMOUC Olomoucký kraj Česká unie sportu Lion sport Infos DILNA - Stylově v kůži SURMAT - Velkoobchod s hlinikovými materiály DROSPED - Mezináridní spediční společnost

Počet návštěv: 1245
Posledních 30 dnů: 30 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 0

© 2021 SKUP Olomouc futsal | Všechna práva vyhrazena | skupfutsal@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne