FC Tango Hodonín vs SKUP Olomouc

Datum a čas konání: 29.1.2021 20:30

Hala

Sportovní hala, ve které hrajeme domácí zápasy, slouží především pro odbornou výuku studentů Fakulty tělesné kultury UP, zájmovou tělesnou výuku studentů všech fakult UP a pro tréninky a mistrovská utkání oddílů Volejbalového, Sportovního klubu UP a SKUP Olomouc Futsal.

Sportovní hala svým vybavením splňuje veškeré parametry pro vrcholový sport na mezinárodní úrovni. Hrací plocha splňuje podle certifikátu DIN požadavky mezinárodních federací volejbalu, basketbalu a házené na olympijské úrovni. Ve Sportovní hale jsou k dispozici dvě samostatné hrací plochy umožňující organizaci turnajů, soustředění, organizaci mezinárodních utkání a pořádání sportovních akcí na Evropské i světové úrovni.

Sportovní objekt nabízí velkou halu s kapacitou až 3000 lidí, učebny, restauraci a dostatečné zázemí pro sportovce. Součástí areálu jsou i parkoviště s kapacitou 120 parkovacích míst.

KUDY SE K NÁM DOSTANETE?

Adresa haly: U Sportovní haly 2, 772 00 Olomouc

Dopravní spojení: tramvaj číslo 2 (zastávka Palackého), tramvaj číslo 4, 5, 6 (zastávka náměstí Hrdinů) a 300 metrů pěšky přes areál Androva stadionu (Sigma Olomouc)

Posledních 30 dnů: 38 | Posledních 7 dnů: 9 | Poslední den: 1