Oficiální stránky futsalového oddílu
skupolomoucfutsal.sklub.cz

PROTI VYŠKOVU BEZ BODŮ!

...Nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali!...

Ve 20. kole II. futsalové soutěže jsme zajížděli na palubovku týmu, který jsme v podzimní části dokázali porazil v nejtěsnějším možném poměru - 5:4. Tento výsledek se však bohužel neopakoval. Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří v 7. minutě vstřelili po individuální akci první branku utkání. První gól pro náš tým zařídil ve stejné minutě Jan Šipka, který se nemýlil z trestného kopu. Do půle následovaly ještě čtyři branky, na každé straně si mužstva rozdělily po dvou brankách. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a hned ve 22. minutě se dokázal v brankovém prostoru nejlépe zorientovat Martin Zapletal, který přichystal gólovou šanci pro Martina Janečku, který chladnokrevně zavěsil pod břevno. O vyrovnávací střelu se postaral Ševčík, na jehož střelu byl Radek Janečka krátký. Následovala poslední desetiminutovka, kterou máme po většinu sezóny nejúspěšnější a díky fyzické připravenosti také nejgólovější. Soupeř však dokázal našemu týmu vzdorovat a díky gólu na 6:5 nás dohnal ke hře v power-play, kdy jsme obdrželi dva góly do prázdné brány a pouze jeden vstřelit. Soupeři děkujeme za kvalitní utkání a my už nečekaně vyhlížíme další domácí zápas, který netradičně odehrajeme ve Sportovní Hale ČAJKARÉNA – Čajkovského 68, v neděli od 19:00! Budeme se na Vás těšit! #jsmeskup