Oficiální stránky futsalového oddílu
skupolomoucfutsal.sklub.cz

VÝHRU ŘÍDIL JANEČKA S BRÁZDILEM..

Vezeme další tři body! Tentokrát z Opavy..

Do dalšího zápasu jsme vstupovali s jediným cílem - přivést tři body do Olomouce. Zápas začal ve velkém tempu a na obou stranách bylo k vidění mnoho gólových šancí. Jako první otevřel gólový účet David Lošťák, který tečoval střelu Martina Zapletala. Do půlky se za SK UP trefil ještě 2x Martin Janečka a jednou náš olomoucký předseda Nikolas Tilkeridis, pro kterého to byl již druhý dnešní zápas, kdy v prvním utkání dokázal za svůj fotbalový tým vstřelit jednu branku do sítě Karviné. Hostující se do půlky trefili jednou, a tak se šlo do kabin za stavu 1:4 z pohledu domácích. Do druhého poločasu vstoupilo domácí družstvo velmi ambiciózně a odměnou jim za to byl rychlý vlastní gól hostujícího celku. Od té doby však na palubovce panovalo pouze jedno družstvo, a to byl tým Univerzity Palackého, kterému se v druhém poločase podařilo vstřelit další čtyři branky a inkasovat pouze jednu, a to do prázdné brány, když se Radek Janečka vydal na dlouhé prázdniny na půlku Ferram Opavy. V utkání si po čtyřech kanadských bodech rozděluje nerozlučné duo Martin Janečka-Petr Brázdil. Utkání končí výsledkem 3:8 a my si tak zaslouženě odvážíme tři body. V následujícím utkání budeme hrát o POSTUP DO VARTA LIGY!!!Nenechte si tento zápas ujít, čeká na Vás bohatý doprovodný program a následná afterparty v @belmondoclub ! Již 19.2 proti Barracuda Jakubčovice! #jsmeskup