SKUP Olomouc futsal

Oficiální stránky futsalového oddílu
SKUP Olomouc futsal
skupolomoucfutsal.sklub.cz

Příští zápas

ZHODNOCENÍ ROKU 2020

ZHODNOCENÍ ROKU 2020

Mocktát děkujeme všem příznivcům za podporu v uplynulém roce!...

Vážení futsaloví příznivci, rádi bychom Vám poděkovali za přízeň v přelomovém roce 2020. Tento rok byl pro náš tým symbolem změny. Nejdříve se nám podařilo způsobem start-cíl ovládnout naši premiérovou futsalovou sezónu, kterou jsme s Vámi zakončili jednoznačnou výhrou a následnou akcí v centru našeho města. Jako další na řadu měl přijít zápas o celkového vítěze 2. futsal ligy, který byl zrušen kvůli 1. vlně pandemie koronaviru. Celé prázdniny jsme se pečlivě připravovali na znovuobnovení soutěží v České republice, kterého jsme se dočkali pouze ve formě dvou zápasů poháru SFČR, který se následně kvůli 2. vlně pandemie znovu zastavil před zápasem s prvoligovou AC Spartou Prahou.

Tento rok byl nejenom pro nás, ale věříme, že i pro Vás přelomový. Můžeme se na tento problém dívat negativními brýlemi, ale zkusme si alespoň na chvíli uvědomit, že každá mince má dvě strany a je důležité i v těchto nelehkých dobách myslet pozitivně, a proto doufáme, že se společně již brzy zase uvidíme v naší Sportovní hale při sledování futsalistů ze Sportovního klubu Univerzity Palackého.

Tímto bychom chtěli také poděkovat našim sponzorům, kteří při nás stojí i v této nelehké situaci. Děkujeme a přejeme Vám veselé Vánoce a zejména zdraví do nového roku! :)

Tým SK UP Olomouc futsal

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

Poslední zápas

SKUP Olomouc
AC Gamaspol Jeseník
6:5 PP
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Město OLOMOUC Olomoucký kraj Česká unie sportu Lion sport Infos DILNA - Stylově v kůži SURMAT - Velkoobchod s hlinikovými materiály DROSPED - Mezináridní spediční společnost

Počet návštěv: 1195
Posledních 30 dnů: 29 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 0

© 2021 SKUP Olomouc futsal | Všechna práva vyhrazena | skupfutsal@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne