ZHODNOCENÍ ROKU 2020

Mocktát děkujeme všem příznivcům za podporu v uplynulém roce!...

Vážení futsaloví příznivci, rádi bychom Vám poděkovali za přízeň v přelomovém roce 2020. Tento rok byl pro náš tým symbolem změny. Nejdříve se nám podařilo způsobem start-cíl ovládnout naši premiérovou futsalovou sezónu, kterou jsme s Vámi zakončili jednoznačnou výhrou a následnou akcí v centru našeho města. Jako další na řadu měl přijít zápas o celkového vítěze 2. futsal ligy, který byl zrušen kvůli 1. vlně pandemie koronaviru. Celé prázdniny jsme se pečlivě připravovali na znovuobnovení soutěží v České republice, kterého jsme se dočkali pouze ve formě dvou zápasů poháru SFČR, který se následně kvůli 2. vlně pandemie znovu zastavil před zápasem s prvoligovou AC Spartou Prahou.

Tento rok byl nejenom pro nás, ale věříme, že i pro Vás přelomový. Můžeme se na tento problém dívat negativními brýlemi, ale zkusme si alespoň na chvíli uvědomit, že každá mince má dvě strany a je důležité i v těchto nelehkých dobách myslet pozitivně, a proto doufáme, že se společně již brzy zase uvidíme v naší Sportovní hale při sledování futsalistů ze Sportovního klubu Univerzity Palackého.

Tímto bychom chtěli také poděkovat našim sponzorům, kteří při nás stojí i v této nelehké situaci. Děkujeme a přejeme Vám veselé Vánoce a zejména zdraví do nového roku! :)

Tým SK UP Olomouc futsal

Galerie k aktualitě