SKUP Olomouc futsal

Oficiální stránky futsalového oddílu
SKUP Olomouc futsal
skupolomoucfutsal.sklub.cz

Příští zápas

|TRANSFER| Martin Lapčík

|TRANSFER| Martin Lapčík

Hlásíme další posílení našich řad! Od nového ročníku bude hájit barvy našeho klubu velice šikovný univerzál...

Martin Lapčík
Rok narození: 2.1.1997
Přestup z: VOLNÝ HRÁČ


Ahoj Martine, mohl by ses představit našim fanouškům?

Ahoj, jmenuji se Martin Lapčík, mezi klukama Lapča, je mi 23 a jsem další z "Legendární" Uherskohradištské futsalové líhně.

 

Jak dlouho už se věnuješ futsalu/fotbalu a kde jsi všude hrál?

Fotbalu snad od narození, ve školce jsme s Šípem hrávali 2 proti všem, Jarošovský messi musel mít někoho k sobě na rozehrávku, zbytek už zvládl sám. Škoda že ho jeho nalomené srdíčko nepustilo do nejvyšších pater fotbalu, tak snad mu to vynahradí srdíčka Olomouckých futsalových fanynek. No a pak ve Slovácku 11 let bratrovražedných soubojů o sestavu se Zaplem v posilce po mně házel svoje 50 kg jednoručky,...a potom zase s Šípem 3. liga v Kroměříži a Otrokovicích.

S futsalem jsem se seznamoval pod vedením Martina Janečky na gymnáziu a pak za jeho tým "Legendární" se kterým jsme nemilosrdně dominovali turnaje na jižní moravě (poháry jsme nechávali soupeřům, aby s náma hráli i příště) a krátce jsem se objevil i v Bazooce UH.

Jakého největšího úspěchu se ti podařilo v těchto sportech dosáhnout?

Moje fotbalová kariéra kulminovala v kategoriích, které pečlivě sleduje náš lovec talentů Brázďa, takže objektivně asi 1. místo v lize U15, ale osobně si velmi cením i vítězství 2. ligy dorostu U19, kde se fotbalová kvalita setkala s neskutečným kolektivem stejně jako při 2. místě ve středoškolské futsalové lize.

Za Slovácko jsem si sice zahrál proti Bayernu Mnichov, ale s odstupem radši vzpomínám na Středoškolské futsalové finále na Vodovce v Brně, na které jsme týdny chystali nejen taktiku, ale i vlajky, transparenty, chorály,...

Máš za sebou dvě přípravné utkání, jak se ti zdá futsalová úroveň?

V první řadě bych chtěl celému týmu poděkovat za skvělé přijetí, když jsem na Hellasu sedl na střídačku po prvním střídání, tep 220, nohy zamotané, oči vykulené, tak mi kluci nic nevyčítali, naopak mě pozvbudili, poradili mi. Z povzdálí jsem sledoval první sezonu a to jak se tento tým prezentuje navenek. Pokorně, pozitivně, srdečně a kluci můj dojem naprosto potvrdili, snad ještě překonali. Je to opravdu radost být součástí něčeho takového.

Trošku mi to připomíná euforii fotbalové Slavie, kromě toho miliardového rozpočtu, ale o to je to upřímnější a čistší.

Oba zápasy byly kvalitní, fyzicky náročně a v tempu, myslím že to byla velice dobrá příprava a pro mě osobně první krůček k adaptaci na futsal.

Co od působení v Olomouci očekáváš?

Rád bych přidal pár zážitků, na které pak budu v houpacím křesle vzpomínat a obhajobu titulu.

Čemu se věnuješ ve svém volném čase?

Poslední dobou moc nevím co to volný čas znamená. Řekl bych posilovnu, ale to by mě Zaple v kabině uškrtil svým bicepsem maximem.

Nejvíc asi přítelkyni Sáře, rodině, když vyjde čas, tak rád sleduju NBA, doufám že letos Lakers pošlou Kobemu titul. #MambaForever

Martina vítáme do naší modrobílé party a těšíme se, až nastoupí. Možná už v pohárovém utkání proti Jeseníku, které se již blíží!

Diskuze

Tabulka

Poslední zápas

SKUP Olomouc
AC Gamaspol Jeseník
6:5 PP
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Město OLOMOUC Olomoucký kraj Česká unie sportu Lion sport Infos DILNA - Stylově v kůži SURMAT - Velkoobchod s hlinikovými materiály DROSPED - Mezináridní spediční společnost

Počet návštěv: 1195
Posledních 30 dnů: 29 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 0

© 2021 SKUP Olomouc futsal | Všechna práva vyhrazena | skupfutsal@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne