SKUP Olomouc futsal

Oficiální stránky futsalového oddílu
SKUP Olomouc futsal
skupolomoucfutsal.sklub.cz

Příští zápas

|FOTOREPORT| Přípravné utkání Žabinští Vlci Brno

|FOTOREPORT| Přípravné utkání Žabinští Vlci Brno

Vážení fanoušci, přinášíme Vám pár fotografií z uplynulého zápasu proti Žabinským vlkům z Brna, se kterými jsme se utkali v pondělí na půdě našeho soupeře.

Utkání se již od začátku odehrávalo ve vysokém tempu a na obou soupeřích bylo znát, že berou přípravné utkání velmi zodpovědně. Domácí vlci byli po celý první poločas efektivnější v kombinaci a náš tým se jen velmi těžko dostával do zakončení. Poločas však končí v poměru 1:1, když se za UP trefuje tvrdou střelou Brázdil. Do druhé periody utkání jsme vstoupili daleko lépe připraveni a náš tým si v první desetiminutovce druhé půle vytvářel jednu šanci za druhou. Jednu z těchto šancí dokázal zužitkoval Šipka a poslal náš tým do jednobrankového vedení. Žabinští vlci však potvrdili předzápasové očekávání a velmi rychle přebrali taktovku nad zápasem a odměnou jim za to byly tři góly, ve kterých však z větší části měli prsty naši hráči, kteří takticky nedokázali uhlídat domácí střelce. Utkání končí v poměru 4:2 pro domácí. Děkujeme Žabinským vlkům za skvělé utkání a přejeme Vám hodně štěstí v nejvyšší futsalové lize! #jsmeskup ❤️⚽️

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

Poslední zápas

SKUP Olomouc
AC Gamaspol Jeseník
6:5 PP
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Město OLOMOUC Olomoucký kraj Česká unie sportu Lion sport Infos DILNA - Stylově v kůži SURMAT - Velkoobchod s hlinikovými materiály DROSPED - Mezináridní spediční společnost

Počet návštěv: 1195
Posledních 30 dnů: 29 | Posledních 7 dnů: 13 | Poslední den: 0

© 2021 SKUP Olomouc futsal | Všechna práva vyhrazena | skupfutsal@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne