PŘÍBĚH STŘEDEČNÍ NOCI ⚽️

Většina z Vás již určitě zaregistrovala našeho nového hráče, ale také člena realizačního týmu, který ve středeční večer vyběhl na palubovku po boku svých spoluhráčů.

Pro nás všechny to byl neuvěřitelný zážitek a jsme rádi, že jsme prostřednictvím tohoto činu mohli poukázat na to, že pokud má člověk kolem sebe přátele, neexistují hranice! Jakubovi děkujeme za jeho veškerou práci pro tým a Vám přinášíme exkluzivní pozápasovou zpověď Jakub Řičica: Když mi kluci v kabině po domácím zápase s Hodonínem oznámili, že pro příští domácí utkání nechám chodítko v šatně a oficiálně nastoupím do zápasu, nemohl jsem tomu uvěřit. Opravdu mi došla slova. Čím víc se zápas blížil, začínal jsem být trošku nervózní a zároveň jsem se hrozně těšil. Vyšel článek, kamarádi mě oslovovali, že určitě přijdou, bylo to moc hezké. STŘEDA - A bylo to tady! Můj velký den! Uvědomoval jsem si to hned od rána, kdy nastoupila zdravá nervozitka. Ani jsem se nenadál a už jsem seděl v kabině spolu s ostatníma klukama, kteří se mě pořád vyptávali, jestli mám formu :D. Samozřejmě odpovídal jsem sebevědomě, nervozita ovšem stoupala. Vyběhl jsem na rozcvičku, tribuny byly ještě skoro prázdné, ale moji blízcí už seděli na svých místech. Zodpovědně jsem se rozběhal a protáhl, to se nesmí podcenit! Jdeme na to! Čekali jsme na soupeře v tunelu a já věděl, že už není cesty zpátky. Bylo pro mě neskutečné vidět zaplněné tribuny, které mi aplaudují ve stoje a skandují moje jméno! Nemohl jsem skoro ani dýchat! To ale nebylo všechno, osobní gratulace od fotbalistů Sigmy Olomouc mě dojala ještě víc. Měl jsem na krajíčku. Říkal jsem spoluhráčům: „To není možné..!“ Ale jo, fakt to byla realita, nebyl to sen…Teď přišla moje nejdůležitější chvíle, kdy jsem stál ve středovém kruhu a netrpělivě jsem očekával úvodní hvizd rozhodčího. Letělo mi hlavou: Zahájil jsi ligový zápas. To je fakt pecka. Všichni tleskali a jásali! Byla to paráda. Rozjížděli jsme se postupně, ale padala branka za brankou! Vítězství se blížilo! Rozhodčí pískli naposledy do píšťalky a mistrovské oslavy mohly začít.Bylo to opravdu velké, slavilo se až do ranních hodin. Nemohl jsem usnout, pořád jsem měl v hlavě, jak úžasný den to byl! A zároveň jsem si plně uvědomoval, že nic z toho by se nestalo, kdybych neměl možnost být součástí mého modrobílého týmu SK UP! Je to opravdu velké gesto, na které nikdy nezapomenu a moc si toho vážím! Pro mě velká čest být v takové úžasné partě lidí. Neexistují hranice, i když třeba nemáš v životě tolik štěstí a máš nějaký hendikep, dokážeš všechno s lidma kolem tebe! DĚKUJU, DĚKUJU, DĚKUJU celému týmu a všem, kteří můj velký den prožili se mnou… SK UP MÍŘÍ NA VRCHOL!!!!

Galerie k aktualitě